U Gradskoj knjižnici i čitaonici u Virovitici predstavljena knjiga svjedočenja Abby Johnson “Neplanirano”

Knjiga pod nazivom “Neplanirano”, koja donosi potresnu životnu ispovijest bivše ravnateljice Klinike za planirano roditeljstvo, poznate po pobačajima do gorljive zagovornice prava nerođenih, Abby Johnson, predstavljena je u četvrtak, 17. listopada 2019. u Gradskoj knjižnici i čitaonici u Virovitici. Organizator ovog događaja bila je Inicijativa 40 dana za život Virovitica, a gosti predavači bili su Lidija Dugan, regionalna koordinatorica Inicijative 40 dana za život za Slavoniju i prof. Goran Friedrich, vjeroučitelj i otac petero djece.

Abby Johnson bila je u prvim redovima na pro-choice i na pro-life strani, i stoga donosi jedinstven uvid, unoseći nadu i suosjećanje u temu koja izaziva političke kontroverze.

Zanimljivo je bilo svjedočenje bračnih parova sa četvero i više djece o njihovom obiteljskom životu i izazovima s kojima se susreću.

(www.icv.hr, bs, www. knjiznicavirovitica.hr, nk)