Knjižnica i dalje obavlja osnovne usluge uz ograničenja

Poštovani korisnici,

trenutna epidemiološka situacija nameće dodatne mjere pažnje u zaštiti zdravlja svih. Knjižnica je otvorena za korisnike u redovnom radnom vremenu od 7.30 do 19.30 sati uz pauzu za dezinfekciju od 13.00 do 14.00 sati. Posudba i povrat knjižnične građe se odvija uobičajeno uz poštivanje propisanih epidemioloških mjera. U zgradi Knjižnice odjednom može boraviti najviše 20 korisnika, pojedinačno do 15 minuta. Svu građu možete rezervirati emailom, telefonski, putem facebooka i aplikacije mKnjižnica. U svrhu znanstvenog, istraživačkog i/ili stručnog rada korisnicima je dopušten boravak u Knjižnici i korištenje informacijskih izvora najviše do 45 minuta, uz prethodnu najavu.

Odgađaju se sva informacijska, kulturna i obrazovna događanja i programi. Nije moguć pristup i korištenje usluga čitaonica, Igraonice, korištenje interneta i računala do daljnjega.

Obavijestit ćemo Vas kada počnemo raditi s potpunim uslugama. Do tada koristite naše online sadržaje.

Hvala na razumijevanju, ostanite zdravi!