Odjel za odrasle

Sadržaj   |     |   01.10.2008.

Odjel za odrasle se nalazi na katu Knjižnice, a čine ga:

Posudbeni odjel nudi bogat izbor beletristike (prozu, poeziju, dramska djela) iz domaće i stranih književnosti, knjige na engleskom, njemačkom i češkom jeziku, stručnu, znanstvenu i znanstveno-popularnu literaturu iz humanističkih, društveno-političkih, tehničkih i primijenjenih znanosti, te umjetnosti.

Zbirka multimedijalne (AV) građe sadrži zvučne i video snimke  (glazbene CD-ove i DVD-ove,dokumentarne i igrane filmove),te veliki izbor CD-ROM-ova kojisluže u obrazovne i istraživačkesvrhe.

Informacijska služba daje obavijesti i upute o pretraživanju kataloga, o načinu korištenja Knjižnice, bibliografskim izvorima. Priprema građu za referate, seminare, diplomske radove...

Voditeljica odjela:
                     Nela Krznarić, dipl. knjižničarka